Mniej martw się tym, co masz, niż tym, czym jesteś.

Mniej martw się tym, co masz, niż tym, czym jesteś.

Prawdopodobnie słyszałeś o hardcore gym, którzy twierdzą, że spadają w ciągu zaledwie minut, nosząc garnitur lub worki na śmieci podczas ćwiczeń.

Nie tylko wyglądają śmiesznie, ale podobnie jak używanie Rzeczywista sauna, po prostu odwadniają, aby schudnąć w wodzie. Sauna garnitury są tak niebezpieczne, że National Collegiate Athletic Association zakazało ich zastosowania po tym, jak trzech zapaśników zmarło w wyniku ich użycia.

zamiast tego bądź mądry. Uderz na siłownię, aby połączyć trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT) i trening siłowy.

HIIT okazał się bardziej skuteczny niż inne rodzaje ćwiczeń sercowo -naczyniowych w zmniejszaniu tkanki tłuszczowej. Wypróbuj na bieżni lub weź udział w klasie wirowania.

Podnoszenie ciężarów pomoże zbudować pojawiające się mięśnie i wystrzelić metabolizm.

Jeśli uważasz, że potrzebujesz dodatkowego wzmocnienia, wypróbuj A A filiżanka kawy lub przed treningiem na godzinę przed treningiem. Będziesz miał więcej energii i będziesz mógł dłużej popychać się. Jedno badanie kliniczne wykazało, że uczestnicy mogą jeździć na rowerze przez ponad 90 minut po zaledwie jednej filiżance kawy, w porównaniu z zaledwie 75 minutami bez kofeiny. Nie musisz trenować tak długo, ale kofeina zazwyczaj zwiększa twoją zdolność do wykonywania. Do twoich konkretnych potrzeb.

Pomiń sól

Kolejną sztuczki, które bojownicy MMA i inni sportowcy przysięgają, jeśli chodzi o upuszczenie ciężaru, zmniejsza sód z diety.

Kiedy jemy coś słonego, nasze ciało zachowuje sód z tego jedzenia. Tymczasowo zatrzymujemy wodę, dopóki organizm będzie w stanie odzyskać poziom sodu i wody. Ponieważ 75% tego pochodzących z soli do przetworzonej żywności i posiłków w restauracji możesz bezpiecznie odłożyć solną shaker i ufać, że masz już wystarczającą ilość, aby zaspokoić swoje potrzeby.

Między zmniejszeniem spożycia soli i Pijąc dużo wody, należy zauważyć efekty w ciągu kilku dni. Waga wody, którą nosisz, dzięki nadmiarowi sodu zacznie się spadać.

oczywiście, biorąc pod uwagę, że sód jest niezbędny do funkcji nerwów i mięśni, ograniczając spożycie soli do wyjątkowo niskich poziomów jako A Nie zaleca się długoterminowej strategii.

Ciesz się zrównoważoną dietą

Nie trzeba powiedzieć, że zrównoważona dieta jest kluczem do utraty masy ciała, coś nawet najbardziej ekstremalnego sportowców cięcia ciężaru wydaje się Zgadza się z.

Przecinając produkty do wysokiej kalorii, takie jak napoje gazowane i cukier, i wypełniając bogatymi w białko posiłki, zdrowe tłuszcze i złożone węglowodany, będziesz w drodze do nowej, wykończenia ciała W krótkim czasie.

Aby wyładować swoje wysiłki na odchudzanie, bez upadku głodem, dlaczego nie włączyć różnych tych super pokarmów do swojej diety?

Wypróbuj naturalne boosters & amp; Suppressants

Kiedy dążysz do szybkiej utraty wagi, może być konieczne pomoc w pomocy. Istnieje kilka produktów spożywczych i naturalnych suplementów, które mogą to zrobić.

Utrzmij swoje posiłki!

Zamiast soli, dlaczego nie dodać ziół i przypraw do swojego jedzenia dla trochę dużo Potrzebny smak bez wzdęcia?

Wykazano, że niektóre przyprawy zwiększają nasz metabolizm. Ożywiaj swoją obiad z kolendrą, kurkumą, czarną papryką, kminkiem, goździkami, musztardą i czosnkiem.

Jeśli szukasz czegoś słodszego, dodaj szczyptę cynamonu lub imbiru do koktajli lub płatków owsianych, abyś poczuł się Fuller na dłużej.

Jak wspomniałem wcześniej, kofeina lub dobry przedtrening mogą wypłacać Twój trening. Ale nawet jeśli pijesz go bez ćwiczeń, wykazano, że zwiększa metabolizm.

, jakie są szybkie utratę wagi? Masz coś jeszcze, kogo chciałbyś się podzielić? Daj mi znać w komentarzach poniżej!

Udostępnij ten obraz na swojej stronie

Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, prawdopodobnie słyszałeś, jak ogromna jest nasza część. Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi i byłeś tu wcześniej, prawdopodobnie zauważyłeś siebie.

i być może jako Amerykanin jesteś dumny z tego, do ile masz dostępu. Kiedy nadszedł czas, abyś jeść, być może jesteś szczęśliwy, że możesz złożyć tyle jedzenia na swoim talerzu Nasze jedzenie przez ostatnie dziesięciolecia wielu Amerykanów zaczęło cierpieć za przejadanie.

, spójrzmy dalej w rozmiary porcji – jak dorastali, dlaczego dorastali i co możemy Zrób rozwiązanie problemu.

 • Spis treści

 • żywność o największej porcji wzrostu
 • Co spowodowało wzrost W porcjach?
 • Ile powinniśmy jeść?
 • Jak wpłynęło na nas zwiększone rozmiary?
 • Jak zwalczyć zwiększone porcje
 • żywność o największej porcji wzrostu

  Ponieważ restauracje w Stanach Zjednoczonych rozprzestrzeniły się przez dziesięciolecia (wzrost o 75%), ilość żywności dostępnej dla Amerykanów ogromnie wzrosła. A kiedy idziemy do tych restauracji, mamy tendencję do nadmiernego zaburzenia.

  Wiele z nich ma związek z tym, jak tanie i wygodne jest wiele z tych zakładów. Kiedy możesz łatwo przejechać przez McDonald’s pod koniec dnia zamiast wracać do domu, aby przygotować zdrowy posił Istotne czynniki przyczyniające się do epidemii otyłości. Badania wykazały, że wraz ze wzrostem częstotliwości wychodzenia do restauracji i spożywania tych opcji żywności wzrasta również tkanka tłuszczowa.

  i lepiej wierzyć, że porcje w tych zakładach wzrosły na przestrzeni lat.

  Nawet jeśli nie jesteś typem, aby regularnie wychodzić do restauracji, nadal masz do czynienia z ogromnymi porcjami żywności, które są pakowane, wygodne i gotowe do zjedzenia. Rozmiary porcji tych żywności rosną od dziesięcioleci, a teraz przekraczają większość federalnych standardów serwowania.

  Zgodnie z CDC niektóre pokarmy pełnią większą rolę w naszej diecie. Są również średnio wyższe w kalorii niż kiedyś.

  Oto kilka przykładów tych pokarmów:

  • Słone przekąski (93 kalorie wyższe)
  • Frytki (68 kalorii więcej)
  • Desery
  • Napoje bezalkoholowe (49 kalorii więcej)
  • Napoje owocowe
  • Hamburgery/hamburgery/ Cheeseburgers (97 kalorii)
  • Pizza
  • Meksykańskie jedzenie (133 kalorie więcej)

  W latach 1977–1978 te niezdrowe rodzaje żywności reprezentowały 18 % kalorii spożywanych w Stanach Zjednoczonych. Liczba ta wzrosła z 1994 do 1996 do 27,7%.

  Co spowodowało wzrost porcji?

  Może być trudno dokładnie wskazać, co spowodowało nasze nieszczęścia, ale dużo Można to wyjaśnić naszą kulturą hiperkonsumerystyczną.

  Przy zakupie czegoś chcemy uzyskać największy huk za naszą złotówkę. Jeśli chodzi o jedzenie, chcemy jak najlepiej wyjść z posiłku.

  raz, może to być sposób na docenienie pomysłu zabrania posiłku do domu na kilka sekund lub zjedzenia tych sekund następnego dnia na lunch . Teraz pomysł sekund jest brany pod uwagę tylko wtedy, gdy jesteśmy tak pełni, że jedzenie kolejnego ugryzienia wydaje się niemożliwe.

  Dzisiaj nie podoba nam się pomysł, by zostać zmienionym. Kiedy ktoś kupuje burgera, lepiej byłby największy burger, jaki można sobie wyobrazić. Nazywa się to „rozmiarem wartości” i jest to jeden z powodów, dla których wyzwania związane z jedzeniem stały się tak popularne w nowatorskich restauracjach. Te zakłady oferują szalone ilości jedzenia z zastrzeżeniem, że będziesz musiał za to zapłacić tylko wtedy, gdy nie możesz zjeść wszystkiego na talerzu.

  i jemy tego rodzaju rzeczy. Istnieją nawet programy telewizyjne poświęcone spożywaniu najbardziej niezdrowych potraw, jakie można sobie wyobrazić, i gdzie je znaleźć.

  Ile powinniśmy jeść?

  Według USDA, przeciętna średnio aktywna samica samica powinien spożywać około 2000 kalorii dziennie. Umiarkowanie aktywny mężczyzna powinien spożywać 2400 do 2600 kalorii.

  Rozprzestrzenianie się na trzy posiłki, co oznacza, że ​​kontrola porcji ma ogromne znaczenie, jeśli chcesz spełnić te szacowane standardy.

  Ale ale Ze względu na to, jak masywne stały się te porcje w tych restauracjach i na przeciętnym amerykańskim płycie, twoje szanse na spadek w zalecanej ilości kalorii (dobra rzecz, jeśli chcesz schudnąć, tworzenie ujemnego bilansu energetycznego) są niewielkie.

  Jednym ze sposobów znalezienia równowagi po znalezieniu masywnej porcji jest kontrolowanie tego, co jesz przez resztę dnia. Jeśli masz duży lunch, zjedz znacznie mniejszą kolację-i odetnij niezdrowe przekąski pomiędzy.

  Niestety nie zawsze jest to łatwe. Badania wykazały, że osoby jedzące większe rozmiary porcji nie zauważyli zwiększonej ilości spożywanej żywności, a później jeść normalną ilość jedzenia w kolejnych posiłkach.

  Najmądrzejszym sposobem rozwiązania tego problemu jest Trzymanie się rozmiarów serwowania. To może być trudne, jeśli jesteś w restauracji, ponieważ większość nigdy nie mówi nawet, ile kalorii jest w zamawianym posiłku. Ale jeśli jesz w domu, masz znacznie większą kontrolę.

  Po zrzuceniu puszki zupy lub rozerwij otwórz torbę z frytkami, spójrz na etykietę odżywiania i zobacz, co Zalecany rozmiar porcji jest. Wiem, że czasami mogą wydawać się śmieszne – trudno jest tylko zjeść 11 żetonów – ale to po prostu odzwierciedlenie rodzaju jedzenia, które kupujesz.

  Jeśli chcesz uzyskać pełniejszy, jedząc mniej, mniej, Zmień swoją dietę. Istnieją wiele rodzajów pokarmów wysokobiałkowych, które możesz dołączyć w swojej diecie, które cię napełnią bez obciążenia Żołądek, przekonasz się, że jesteś równie energetyzowany. Po pewnym czasie tego ćwiczenia możesz nawet przekonać się, że jesteś zadowolony z mniejszych ilości jedzenia.

  Jak wpłynęły na nas zwiększone rozmiary porcji?

  Gdy rozmiary porcji wzrastają, my, my, my, my rozmiary porcji, mają tendencję do jedzenia więcej. Badanie opublikowane w American Journal of Clinical Nutrition wykazało, że niezależnie od tego, czy testowali mężczyzn, kobiety, dietetyki, czy nie-dieterzy, wszyscy jedli więcej, gdy wzrosły porcje.

  W miarę wzrostu rozmiarów porcji tam wzrosły, tam wzrosły rozmiary porcji był również równoległą ze wzrostem masy ciała.

  Liczba osób z nadwagą i otyłością wzrosła dramatycznie w ciągu ostatnich kilku dekad. Podczas gdy przyrost masy ciała można przypisać wielu czynnikom, w dużej mierze wraca do tego prostego faktu: im więcej jesz, tym grubsze. o tym, jak wzrosły nasze codzienne posiłki.

  Jeśli twój przeciętny dzień składa się z:

  • Śniadanie: 6 -calowy bajgiel i 16 -uncjowa kawa z mlekiem i cukrem.
  • Lunch: dwa kawałki pizzy Pepperoni i 20-uncjowy napój bezalkoholowy.
  • Kolacja: Sałatka Cezar z kurczaka i 20-uncjowy napój bezalkoholowy.

  Pewnego dnia spożywałbyś 1595 więcej kalorii niż zjedziłbyś na te same posiłki, gdyby były podane 20 lat temu.

  Wyobraź sobie, że robisz to codziennie w ciągu dnia w trakcie a rok. Co jeśli robiłeś to codziennie w ciągu dekady?

  Robi to wielu Amerykanów. I nie zawsze dlatego, że lubią rzucić ostrożność na wiatr; Niektórzy po prostu nie zdają sobie sprawy z tego, co robią.

  , szczerze mówiąc, tak naprawdę nie znam żadnych dzieci, które jedzą bułeczki z kawą lub sałatką Cezar. Zwykle to słodkie płatki zbożowe i cheeseburgery. Nic dziwnego, że nasze dzieci bardziej cierpią z powodu cukrzycy i innych chorób związanych z wagą.

  W rzeczywistości cukrzyca zaczyna wpływać na Amerykanów w większym tempie niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli obecny trend będzie się utrzymywał, do 2050 r. 1 na 3 Amerykanie będzie cierpieć na tę chorobę. Nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę średnią wielkość porcji i dietę osób w Stanach Zjednoczonych.

  Jak walczyć z zwiększonymi porcjami

  Przez co prawdopodobnie wieki, rodzice mówili swoim dzieciom Wyczyść ich talerze. To miało sens, gdy jedzenie było zasobem, którego możesz nie spotkać przez kilka dni.

  Ale dziś współczesne społeczeństwa na całej planecie nie muszą już tak bardzo martwić się o to, skąd pochodzi ich następny posiłek.

  powtarzanie dzieciom wielokrotnie oczyszczając swoje talerze, może mieć negatywne skutki uboczne. W krótkim okresie może prowadzić do poczucia poczucia i nagrody po zjedzeniu więcej niż powinni. W dłuższej perspektywie może to prowadzić do zaburzeń odżywiania i problemów zdrowotnych.

  Lepiej umieścić mniej jedzenia na talerzu i chcieć więcej niż postawić zbyt dużo jedzenia na talerzu, zjeść wszystko, wszystko i chodź tego żałować. To samo dotyczy dzieci, rodzice nie muszą nakładać jedzenia na swoich talerzach. Pozwól im ustalić, ile chcą jeść. Poinformuj swoje dzieci, jak to jest być pełnym i że można przestać jeść.

  Możesz także być sprytnym z posiłkami. Niektóre przykłady obejmują:

  • Mniejsze płyty: zamiast używać większych płyt o większej powierzchni do pokrycia żywności, używają mniejszych płyt. Jeśli używasz miski, nie napełnij jej po brzegi.
  • Delektuj się jedzeniem: jeśli jesz powoli, badania wykazały, że czujesz się pełniejszy, szybciej.
  • Zrób to Zastąpienia: Zamiast jeść absurdalną porcję jednego jedzenia, jedz niewielką ilość w towarzystwie sałatki lub innego warzywa. Niezliczone badania pokazują korzyści z jedzenia większej liczby warzyw.
  • Jedz więcej białka: Badania wykazały, że spożywanie diet o wyższej zawartości białka może pomóc w jedzeniu mniej, czując się pełniej.
  • Używaj się do resztek: pudełka na gie nie są tylko na pokaz. Jeśli dostaniesz ogromny talerz w restauracji, ekscytuj się faktem, że możesz zjeść ten sam posiłek dwa razy. Jeśli nie wiesz, czy możesz się kontrolować, poproś o pudełko na wynos, gdy nadejdzie jedzenie.

  Szanse są, nie trenujesz i nie występujesz na tym samym poziomie co Michael Phelps. Prawdopodobnie jesteś stałą osobą z regularnymi wymaganiami kalorii. Więc proszę, unikaj tych ogromnych porcji.

  Edukuj się dalej do pułapek jedzenia, co chcesz, ilekroć chcesz, i jakkolwiek z nich chcesz. Trzymaj się rozmiarów porcji. Twoje ciało to doceni.

  Jakie jest twoje podejście do rozmiarów porcji? Masz coś jeszcze, kogo chciałbyś się podzielić? Daj mi znać w komentarzach poniżej!

  Chcesz słuchać więcej takich rzeczy? Sprawdź mój podcast!

  Mniej martw się tym, co masz niż tym, czym jesteś.

  – Sokrates

  Pomyśl o swoich ostatnich kilku dniach.

  Ile razy słyszałeś, jak ktoś na coś narzeka? Może to był jęk o czymś drobnym, takim jak pogoda lub jęk o czymś osobistym, na przykład wakacyjna waga, której wciąż nie stracili, lub pogorszenie czegoś bardziej znaczącego, takiego jak gospodarka lub cyrk polityczny.

  Domyślam się, że przypomniałeś sobie dziesiątki, jeśli nie dziesiątki rozmów, e -maili, tekstów i tweetów, które dotyczyły – jeśli nie obracają się wokół. Może nawet przyłączyłeś się do siebie.

  Od czasu do czasu wszyscy ciedą się, ale dla wielu ludzi narzekanie nie jest wyjątkiem, to sposób na życie. Mają obsesję na punkcie tego, co jest nie tak i wentylację na wszystko i wszystko bez celu i celu.

  Dlaczego?

  Dlaczego tak dużo czasu i energii na marudzenie, gdy naukowo udowodniono, że zwiększa stres a poziom lęku, kwaśny nastrój i prowadzi do bardziej negatywnego myślenia i utrudniania postępów w kierunku rozwiązań i celów? Kiedy 1/10 tego czasu i energii w znalezieniu rozwiązań mogą zamiast tego zmienić rzeczy na lepsze germivir ulotka?

  Dlaczego ci ludzie są tak zaangażowani w tak nieskuteczną i patologiczną strategię?