To není příčina agregace červených krvinek mimo Dr.

To není příčina agregace červených krvinek mimo Dr.

Nařízení

Návrh zákona vytváří pětičlennou naturopatickou regulační radu, která bude psát předpisy upravující naturopatickou praxi, včetně „požadavků na speciální praxi“. Rada bude rovněž schvalovat kurzy dalšího vzdělávání, zavádět etický kodex a dohlížet na disciplinární řízení. Rada se bude skládat ze dvou naturopatů, jednoho lékaře, který má zkušenosti s prací s naturopaty, jednoho klinického farmakologa a jednoho veřejného člena.

Co to znamená

Mít ve správní radě lékaře se zkušenostmi s prací s naturopaty je pravděpodobně navrženo tak, aby zajistilo, že se přihlásí a bude jmenován sympatický „integrační lékař“, který do své praxe začlení také pseudovědu. To znamená, že klinický farmakolog může být jediným hlasem vědy a důkazů ve správní radě. Je také možné, že naturopati budou nabádat pacienty sympatizující s naturopatií, aby se přihlásili do veřejného člena. Na základě osobní znalosti situace se to stalo v Marylandu, kde veřejný člen hlasoval se dvěma naturopatickými členy a proti dvěma lékařským členům naturopatického poradního výboru znovu a znovu.

Vzhledem k tomu, že naturopatie nemá žádný rozpoznatelný standard péče a naturopaté nepraktikují medicínu založenou na důkazech, nebude mít výbor příliš mnoho, co by ji mohlo vést při rozhodování o stížnostech proti přírodním lékařům za nestandardní péči. Člověk si klade otázku, zda by byl naturopat, kromě případu nějaké hrubé nekompetence, někdy potrestán za zanedbání povinné péče, protože se zdá, že zanedbání povinné péče v naturopatickém myšlení neexistuje. Pokud neexistuje standard péče, jak pod něj může člověk klesnout? Například přírodní lékař z Arizony byl přistižen, jak nelegálně dováží a dává pacientům lék na rakovinu, který nebyl schválen FDA, ale byl jen lehce disciplinovaný.

Někteří naturopaté tvrdí, že jsou „specialisty“ na rakovinu a pediatrii, ačkoli neabsolvují skutečné lékařské pobyty nebo stáže v těchto specializacích. Toto ustanovení znamená, že správní rada bude mít pravomoc určovat, jaké „speciality“ mohou přírodní lékaři uplatňovat v reklamě a jaké požadavky (pokud existují) musí tito „specialisté“ splňovat.

Legislativní machinace

Na základě kalendáře legislativních zasedání na webu Multistate jsem měl dojem, že zákonodárný sbor Massachusetts byl odročen na 31. prosince 2016, a proto je návrh zákona mrtvý. Toto je nesprávné a omlouvám se všem čtenářům, kteří byli těmito informacemi uvedeni v omyl. V budoucnu budu používat spolehlivější kalendář.

I tak ale přeměna návrhu zákona z chřadnutí ve výboru na bleskovou cestu zákonodárným sborem vyvolává podezření, že zákonodárci byli méně než dobře informováni o tom, co návrh zákona skutečně říká a co udělá.

Senát schválil zákon o naturopatii na začátku června 2016. Návrh poté šel do Sněmovny, kde byl 15. června postoupen sněmovnímu výboru pro způsoby a prostředky. Zde zasedal do 3. ledna 2017. Zde je to, co se v něm stalo jediný den:

Návrh zákona byl pozměněn a ohlášen ze sněmovního výboru pro způsoby a prostředkyNávrh zákona se odvolal na řídící, politický a plánovací výbor sněmovnyNávrh zákona prošel z tohoto výboru třemi povinnými čteními před Sněmovnou (Protože Sněmovna byla na neformálním zasedání, nebyla přijata žádná účast a nebylo zaznamenáno žádné hlasování.)Sněmovna přijala pozměňovací návrh k návrhu zákonaHouse návrh zákona schválil a poslal zpět do SenátuSenát souhlasil s pozměňovacím návrhem Sněmovny (Protože byl Senát na neformálním zasedání, neúčastnila se prezence a nehlasovalo se.)House zákon schválilSenát schválil návrh zákona a zaslal jej guvernérovi

Guvernér mohl zákon buď podepsat, nebo vetovat. Nebo nemohl dělat nic. Pokud si zvolí tuto možnost, podle Massachusettské advokátní komory se buď stane zákonem po 10 dnech, kdy zasedá zákonodárný sbor, nebo, pokud zákonodárný sbor odročil, bude po 10 dnech „vetován“. Zákonodárný sbor přerušil zasedání, na kterém tento návrh zákona prošel, i když jeho účinek není jasný. Není to poprvé, co se zákonodárný sbor v Massachusetts na poslední chvíli zapojil do legislativních podvodů při schvalování zákonů o udělování licencí na přírodní léčbu. Když se to stalo naposledy, tehdejší guvernér Deval Patrick to vetoval. Redakce Boston Globe vyzývá guvernéra, aby vetoval i tento návrh zákona. Souhlasím. (Gov. Charlie Baker můžete kontaktovat na čísle 617-725-4005.)

Autor

Jann Bellamy

Jann J. Bellamy je floridský právník a žije v Tallahassee. Je jednou ze zakladatelek a členů správní rady Společnosti pro vědeckou medicínu (SfSBM), která se věnuje poskytování přesných informací o CAM a obhajování státních a federálních zákonů, které zahrnují vědecky podložený standard pro všechny zdravotníky. Sleduje státní a federální zákony, které by umožnily pseudovědu ve zdravotnictví pro web SfSBM. 

Minulý týden jsem viděl pacienta, který byl sám doporučen. Navštěvoval DC/ND kvůli různým příznakům, které se ukázaly jako astma. Ne že by DC/ND stanovilo tuto diagnózu. Jeho DC/ND mu na základě živého rozboru krve diagnostikovalo infekci a nabídlo pacientovi detox tlustého střeva jako lék. Můj pacient si myslel, že by měl získat druhý názor, než se podrobí očistnému klystýru, což je vždy dobrá zásada

Živá analýza krve k diagnostice infekce. O technice jsem nikdy neslyšel, ale díky googlu a interwebům jsem se brzy ponořil do oboru.

Při živé analýze krve „lékař“ odebere kapku krve pacienta a prohlédne ji pod vysoce výkonným fázovým kontrastem nebo mikroskopem v temném poli. Změny ve složkách krve jsou zaznamenány a spojeny s řadou nemocí.

Je to působivý a drahý systém: mikroskopy a různé podpůrné vybavení začínají na zhruba 5000 USD (3). Živá analýza krve má však příležitost být lukrativní ve správných rukou, protože pacient často dostává týdenní analýzu, aby zjistil, jak intervence (obvykle doplňky prodávané krevním analytikem) fungují. Je zřejmé, že v rukou zkušeného obchodníka s hadím olejem lze generovat příjem od 100 000 $ ročně až více (8).

Analýza živé krve je jednou z těchto alternativních metodologií, která má náznak legitimity, která je extrapolována daleko nepřiměřeně její platnosti.

Hodnocení krevních buněk může naznačit přítomnost nebo příčinu mnoha nemocí, od nedostatku vitamínů přes infekci až po leukémii. CBC (kompletní krevní obraz) s nebo bez diferenciálu (typy pozorovaných buněk) je součástí jakéhokoli počátečního vyšetření nemocných pacientů.

S analýzou krve v reálném čase vezmou praktici semeno pravdy, že vyhodnocení složek krve může poskytnout cenné informace a vypěstovat les fantazie a magie. Je na co se dívat.

Kromě živé krve někteří praktici také praktikují analýzu suché krve, kde zkoumají sraženinu, aby hledali vzory, které údajně svědčí pro nemoci.

Pojďme zhodnotit každou diagnózu provedenou na živé krevní analýze. Všimněte si klíčového rysu každé údajné diagnózy. Problém spočívá ve stravě a doplňky jsou řešením problému, které, jak se to stalo, prodává analytik živé krve. Zajímalo by mě, že i když se o mně tvrdí, že jsem velký farmak, nedostávám ani desetník z žádných doplňků nebo jiných produktů prodávaných v mé kanceláři, protože svým pacientům nic neprodávám. Jakýkoli alternativní poskytovatel, který se částečně živí prodejem doplňků stravy, má mnohem větší střet zájmů než většina lékařů.

Někdo může namítnout, že jsem infekční lékař, co já vím o rozboru krve. Tyto fotografie jsem také ukázal hematopatologovi a hematologovi. Bylo osvěžující, jak se smáli a smáli a smáli se popisům živé analýzy krve, které jsem jim ukázal.

Živá analýza krve evidentně začala s Guntherem Enderleinem na přelomu minulého století. Byl na Bechampově škole etiologie onemocnění a jeho koncepty jsou v kontextu moderní biologie a fyziologie nesrozumitelné. Enderlein umístil krev pod mikroskop darkfield a interpretoval artefakty, které viděl, jako kvaziživotní formy, které nazval protiti, symbionti nebo endobionti, které se mohou transformovat na patogeny (11). Tyto formy mohou vidět pouze analytici živé krve. Jak se říká na jednom webu „Enderleinův „Endobiont“ měl význam pouze pro mikroskopy v temném poli, kteří následovali jeho učení (10). Při analýze živé krve existuje velká variabilita mezi operátory a žádní dva analytici živé krve nevidí stejné patologické změny na stejném sklíčku (7). Analýza živé krve je N-paprskem mikroskopie.

Přesčasová analýza živé krve se rozšířila o vícenásobné diagnózy související s dietou a někdy se jí říká nutriční analýza krve, tím lépe, předpokládám, prodávat drahé doplňky stravy.

Zde se omlouvám.

Zdá se, že zákony o autorských právech mi brání ukazovat konkrétní příklady na analýzu krve, takže místo toho přidávám odkaz. Mnoho klikání tam a zpět, já vím, ale respektuji duševní vlastnictví, i když použít slovo „intelektuál“ na analýzu krve v reálném čase je podobné, jako byste naturopata nazývali lékařem. Řekněme, že respektuji jejich majetek. Tyto fotografie jsou široce reprodukovány na síti, ale nejsem si jistý, kdo, pokud někdo vlastní autorská práva, takže budu opatrný. Na každých 265 Američanů evidentně připadá jeden právník.

Rouleau (http://www.healthsystem.virginia.edu/internet/hematology/HessEDD/BenignHematologicDisorders/redbloodcelldisorders/rouleaux.cfm)

Ve skutečné medicíně je rouleau anomálií pozorovanou u paraproteinemií, jako je mnohočetný myelom. Proteiny navíc v krvi mění náboj červených krvinek a způsobují, že se hromadí jako mince.

Ve světě analýzy živé krve existuje více příčin:

„Často špatné trávení bílkovin. Pankreas může být vypnutý. Nadbytek bílkovin ve stravě, špatná asimilace. Jíst příliš mnoho živočišných bílkovin. Krev je příliš toxická (změněné pH krve) způsobené stresem, kávou, cigaretami, masem atd. Dehydratace, nedostatečný příjem vody (2). Není známo, že by žádný z těchto problémů způsoboval tvorbu rouleau. Pokud však máte mnohočetný myelom a uvidíte živého krevního analytika, šance, že bude závažná a důležitá diagnóza chybně diagnostikována a nesprávně léčena, je vysoká.

Další fotografie zde: http://healthenlightenment.com/live-blood-cell-analysis.shtml

Agregace RBC    http://www.betterblood.net/gallery.htm

„Ztráta negativního povrchového náboje; toto je více dezorganizační příznak, kdy plazmatické kyseliny působí jako molekulární lepidlo, což způsobuje slepování červených krvinek (0).

„Diplomový kurz analýzy živé krve (1)“ říká, že je to způsobeno „požitím jídel wortex bezplatné číslo s vysokým obsahem tuku, vysokou hladinou cholesterolu v krvi a nerovnováhou chemie krevních tuků“.

Ne. To není příčina agregace červených krvinek mimo Dr. Younga, odborníka na kyseliny. Neexistují žádné plazmatické kyseliny, které by fungovaly jako molekulární lepidlo. Dieta nezpůsobí, že se červené krvinky slepí, pokud nejíte Elmer’s.

Protein Linkage   http://www.betterblood.net/gallery.htm

„Nad kyselostí a nerovnováhou pH krve. Strava má vysoký obsah silných kyselin z bílkovin a sacharidů. (0)“ Možná „trávicí nedostatečnost, nadměrná spotřeba bílkovin, nerovnováha elektrolytů a neschopnost asimilovat lipidy nebo toxicita (1). “ Patologický nález z nadbytku a nedostatku.

Tohle je vymyšlený nesmysl. pH krve je konstantní na 7,4 a nemění se vůbec, s výjimkou závažných metabolických poruch, jako je diabetická ketoacidóza a sepse.

Makrocyty, mikrocyty   http://www.betterblood.net/gallery.htm

„Požití nadměrného množství kyselých potravin a nápojů, které způsobuje nedostatek hydrogenuhličitanu sodného v alkalofilních žlázách (4).

Makrocyty jsou nejčastěji způsobeny nedostatkem B12 nebo folátu, ačkoli existují i ​​jiné příčiny, jako je AZT a hypotyreóza. Mikrocyty jsou nejčastěji způsobeny nedostatkem železa a mohou být markerem rakoviny střev. Mikrocyty a makrocyty na nátěru mohou představovat závažná základní onemocnění, ale nejsou způsobeny „nedostatkem hydrogenuhličitanu sodného v alkalofilních žlázách. Chybějící skutečná příčina těchto abnormalit by se mohla ukázat jako fatální, k čemuž by s jejich mylným pochopením morfologie krevních buněk byli analytici živé krve náchylní.

Echinocyty   http://www.betterblood.net/gallery.htm

“Latentní tkáňová acidóza v extracelulární tekutině a neschopnost těla odstranit kyselý odpad nahromaděný v krvi způsobující rozpad buněk (0).”

Ne, latentní tkáňová acidóza není příčinou echinocytů. Ty jsou patologické a jsou markerem onemocnění jater.

Vláknitý Thallus   http://www.betterblood.net/gallery.htm

“Označuje znárodnění bakterií, kvasinek/houby, plísní a jejich kyselých odpadů a kyselých krystalů ležících v nečinném/neaktivním stavu (0).” Zní to znepokojivě. Biomedx říká: „Přítomnost velkého počtu protoplastových struktur v periferní krvi je nepříznivým příznakem. Někteří autoři předpokládají, že jde o sbírku progenitorových kryptocidů (Livingston-Wheeler). Progenitor znamená existující po tisíciletí na začátku, kryptocidy znamenají buněčný zabiják. Protoplasty jsou považovány za související s infekčním onemocněním nebo neoplastickou aktivitou a/nebo L-formou bakterií. Předpokládá se, že jsou virového původu (5). Ať se snažím sebevíc, nechápu, co to znamená.

Když se podíváte na fotografii, to, co vidíte, je artefakt diapozitivu, nikoli složka krve. Schmutz. Sklíčka nejsou nedotčená a na buňkách jsou běžné zatoulané kousky látky, buněk a nečistot z prostředí. Zkušený mikroskop chápe rozdíl mezi artefaktem a skutečnou patologií. Pacient však ne, a kdybych neznal buněčnou morfologii, nejvíce by mě ohromilo, kdybych v krvi viděl velký vláknitý stél. Vysvětlení vláknitého thallusu je nesmyslný pseudovědecký blábol.

Fibrin Spicules   http://www.betterblood.net/gallery.htm

„Podílí se na srážení, aby se zabránilo vnitřnímu krvácení. Během detoxikace s kompletním programem a účinnou dietou obvykle dochází ke zvýšení, protože tělo stahuje kyseliny uložené v pojivových tkáních zpět do krevního oběhu k vyloučení (1).

Sklo je dobré v tom, že se z krve vysráží fibrin, takže občas uvidíte na sklíčku sraženinu. Některé fotky na netu jsou artefakty, některé jsou fibrin a všechny jsou normální reakcí na krev na skle. Vysvětlení je opět nesmysl.

Plíseň   http://www.betterblood.net/gallery.htm

„Přemnožení kvasinek, sběr kvasinek, bakterií, hub, plísní. velmi toxické. Indikováno u pokročilých stadií latentní tkáňové acidózy. Vysoce narušuje normální krevní oběh (0).

Nikdy neuvidíte plíseň v krvi u lidí, kteří nejsou na JIP a umírají na sepsi a hluboký imunokompromis.

To nejsou plísně, to jsou artefakty na sklíčku.

Cílové buňky   http://www.betterblood.net/gallery.htm

„Kvašení červených krvinek; Bílé skvrny nebo bílé kvasinky se tvoří uvnitř červených krvinek; Označuje dietu s příliš vysokým obsahem sacharidů/jednoduchých cukrů; nesnášenlivost a/nebo nerovnováha cukru; stres endokrinního systému/ slinivky (0).

Červené krvinky nefermentují a kvasinky v červených krvinkách nežijí.